KIM JESTEŚMY, CO ROBIMYKilka słów o nas

Jesteśmy firma produkcyjną założoną w roku 1960. Produkujemy elementy metalowe z rur miedzianych, stalowych i aluminiowych do sprzętu AGD takiego jak lodówki, zamrażarki i suszarki bębnowe  z pompą ciepła. Nasi klienci to najwięksi producenci sprzętu AGD w Europie i na Świecie.  Zatrudniamy 200 pracowników. Nasza siedziba mieści się w Bytomiu Odrzańskim przy ul. Sadowej 4 województwo lubuskie, produkcję realizujemy na  8000 m2 hal produkcyjnych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.

https://nadodrze.pl/wp-content/uploads/2019/10/DJI_0001.jpg
https://nadodrze.pl/wp-content/uploads/2019/12/nadodrze_historia.jpg

OD POCZĄTKUNasza historia

Rozpoczęła się w roku 1960 w obiektach przy ulicy Nowe Miasto w Bytomiu Odrzańskim, od tego roku realizowaliśmy nasze zadania jako Spółdzielnia Niewidomych Nadodrze, produkując głównie w branży metalowej i elektrotechnicznej takie wyroby jak : siatka ogrodzeniowa, cewki prądowe, przedłużacze elektryczne, karnisze, przewody hamulcowe i paliwowe do samochodów oraz rurki do kuchenek gazowych.

W roku 1989 firma przeniosła się do nowych obiektów przy ul. Sadowej w Bytomiu Odrzańskim gdzie realizowaliśmy produkcję specjalizując się w wytwarzaniu elementów metalowych z rur stalowych, miedzianych i aluminiowych w branży motoryzacyjnej i AGD.

Lata 2000 – 2010 to okres trudny dla branży motoryzacyjnej, wtedy też zapadła decyzja o ukierunkowaniu procesów produkcyjnych pod klientów produkujących sprzęt AGD. Sukcesywne działania w kierunku automatyzacji parku maszynowego pozwoliły na nawiązanie współpracy z europejskimi i światowymi koncernami z branży AGD.

W roku 2018 podjęliśmy decyzję o przekształceniu Spółdzielni w spółkę prawa handlowego pod nazwą NADODRZE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dziś jesteśmy przygotowani, aby swoim parkiem maszynowym, doświadczeniem i wiedzą zdobytą przez te lata, wspierać naszych kooperantów w realizacji nowoczesnych  projektów w wyrobach z sektora AGD.

PRIORYTETY I NORMY JAKOŚCIOWEJakość w naszej firmie

Jakość oferowanych wyrobów wpisana jest w misję funkcjonowania Spółki  NADODRZE, a jej skuteczność i efektywność jest przedmiotem nieustanej troski wszystkich pracowników i Zarządu firmy.

Codziennie dbamy o to, aby oferowane przez Nas wyroby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, zarówno pod względem zgodności, funkcjonalności, jak i estetyki wykonania.

Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że jesteśmy w stanie nieustannie doskonalić naszą ofertę handlową pod względem różnorodności asortymentu oraz jakości wykonania przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne.

Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy standardowo, co oznacza, że z najwyższą starannością, a do Każdego Klienta indywidualnie i uważnie, spełniając jego wysokie wymagania.

Wyrazem stałych działań naszej firmy na polu zarządzania jakością jest wdrożony, dojrzały i ciągle doskonalony Zintegrowany System Zarządzania Jakością w oparciu o ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz PN-EN 18001:2004, który umożliwia nam ciągłe ulepszanie naszej organizacji w każdym aspekcie jej działalności.

https://nadodrze.pl/wp-content/uploads/2019/12/jakosc_w_nadodrze.jpg

Copyright by NADODRZE Sp. z o.o. | All rights reserved | Projekt i wykonanie ETCOM.pl